Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí zahájila nový projekt

/ 14.12.2018 /

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí zahájila nový projekt, který je spolufinancován z prostředků Evropské unie v programu Erasmus+/KA2 – strategická partnerství, s názvem Od antiky k moderně – materiály, technologie a uchovávání a uchování kulturního dědictví (č. projektu 2018-1-CZ01-KA202-048054). V dnech 8. – 10. 12. 2018 proběhlo první setkání všech partnerů – Mezinárodní meeting, na kterém se dojednávali podrobnosti ohledně řízení projektu, cílů, výstupů, financování a organizace jednotlivých aktivit. Partneři projektu jsou: National Institute of Archaeology with Museum – Bulgarian Academy of Science, Sofia, Bulgaria, Muzeul de Arta Vizuala, Galati, Romania, Darjaven Kulturen Institut „Kulturen Centar Dvoreca“, Balchik, Bulgaria.

-- 

Kateřina Hofmannová

« zpět