Stáž sklářských oborů - Navrhování upomínkového předmětu pro konkrétní místo

Osm vybraných žáků maturitních a učňovských sklářských oborů se během 14-ti denní stáži věnovali navrhování upomínkového předmětu ze skla. Pod vedením vedoucí propagace Galji Georgevy si vyzkoušeli celý proces tvorby. Od schvalování návrhů, přes vytváření modelů, až po prezentaci autorského projektu ředitelce kulturního centra Dvoreca.

První řada: Dominik Kocman, Marek Baroš, Jan Švach, Kristýna Škrobáková; druhá řada: Gabriela Skapková, Žaneta Barošová, Romana Kohoutková, Klára Němcová

Prezentace žákovských návrhů k nahlédnutí zde:

Dominik Kocman, Marek Baroš, Jan Švach, Kristýna Škrobáková, Gabriela Skapková, Žaneta Barošová, Romana Kohoutková, Klára Němcová