Vybraní účastníci

Z oboru Užitá malba se projektu zúčastnilo celkem sedm žákyň ze druhého a třetího ročníku: Adámková Štěpánka,

Horáčková Lenka, Jelínková Renata, Krutílková Karolína, Marková Adéla, Olivová Veronika a Pintová Nikol.

Z oboru Průmyslový design se projektu zúčastnilo celkem šest žáků ze druhého a třetího ročníku: Dančáková Natálie, Hýža Matěj, Janíková Adriana, Mikulová Kateřina, Petřeková Nikita, Vraspírová Anna.

Z oboru Design skla se projektu zúčastnilo celkem pět žákyň ze druhého ročníku: Barvíková Lucie, Černá Dominika, Pšenicová Pavla, Šacherová Karolína, Zbořilová Anna.