SKLÁŘSKÉ KOUZLENÍ  v zámku Kinských - 27.dubna 2024 / MEZIŘÍČSKÁ MUZEJNÍ NOC 31.5.2024Třídní schůzky 15.04.2024 15:00-16:30Ruční výroba skla na seznamu UNESCO !

VÝTVARNÉ ČINNOSTI VYUŽÍVANÉ V ARTETERAPII, Berlín 2020

Stáž byla zaměřena na využívání možností výtvarného umění při terapii a práci s dětmi a mládeží se speciálními potřebami. Během stáže se účastníci aktivně zapojili do přípravy arteterapeutických hodin ve speciální škole a byli nápomocni při realizaci výtvarných činností žáků. Účastníci spolupracovali na přípravě výuky arteterapeutických hodin, zapojili se do výuky i v dalších předmětech. Seznámili se s receptivní formou arteterapie a díky tomu navštívili řadu muzeí a galerií. Během pobytu měli žáci poznali také zajímavou historii města.