Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !MUZEJNÍ NOC 31. 5. Ruční výroba skla na seznamu UNESCO !

EXKURZE

12.12.2023

Ve středu 6. 12. 2023 se žáci 1. A oboru Průmyslový design zúčastnili exkurze do firmy Jelínek nábytek Valašské Meziříčí. Tato exkurze byla zaměřena na seznámení se s historií této významné nábytkářské firmy od počátku roku 1897 až po současnost. Exkurze začínala ve firemním show roomu kde jsou prezentovány nejnovější výrobky firmy a pokračovala do výrobní haly, kde byli žáci velmi podrobně obeznámeni s moderními výrobními technologiemi tvorby nábytku z masívu, povrchovými úpravami a kompletací hotového výrobku. Exkurze byla velmi zajímavá a vyučujícím se také podařilo domluvit možnost další spolupráce s naší školou.