SKLÁŘSKÉ KOUZLENÍ  v zámku Kinských - 27.dubna 2024   / Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !MUZEJNÍ NOC 31. 5. Ruční výroba skla na seznamu UNESCO !

PASOVÁNI NA STŘEDOŠKOLÁKY

PASOVÁNI NA STŘEDOŠKOLÁKY J

V pondělí 19. 9. 2022 proběhlo tradiční pasování našich prváků na školní ateliérové huti. Každý, kdo předstoupil před ředitele školy Jiřího Pivovarčíka a složil symbolický slib, jímž se zavázal k řádnému studiu, byl sklářským mistrem Michalem Pavlíkem pasován do stavu středoškolského.

Aktu přihlíželi spolužáci i učitelé a samozřejmě třídní učitelky Petra Mičunková (1.A), Kateřina Hofmannová (1.B) a Daniela Volfová (1.C).

Všem novopečeným prvákům přejeme, aby je studium na naší škole naplňovalo, splnilo jejich očekávání a přispělo k dosažení vysněných profesních i lidských cílů.