DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 14. října 2022, více ZDE.Výstava v Holešově - 22. 9. - 27.11. 2022Výstava k Mezinárodnímu roku skla 2022 ZDE.

PASOVÁNI NA STŘEDOŠKOLÁKY

21.09.2022

PASOVÁNI NA STŘEDOŠKOLÁKY J

V pondělí 19. 9. 2022 proběhlo tradiční pasování našich prváků na školní ateliérové huti. Každý, kdo předstoupil před ředitele školy Jiřího Pivovarčíka a složil symbolický slib, jímž se zavázal k řádnému studiu, byl sklářským mistrem Michalem Pavlíkem pasován do stavu středoškolského.

Aktu přihlíželi spolužáci i učitelé a samozřejmě třídní učitelky Petra Mičunková (1.A), Kateřina Hofmannová (1.B) a Daniela Volfová (1.C).

Všem novopečeným prvákům přejeme, aby je studium na naší škole naplňovalo, splnilo jejich očekávání a přispělo k dosažení vysněných profesních i lidských cílů.