Vyhlášeno 2. kolo přijímacího řízení, talentová zkouška 8.6.Vernisáž výstavy "ŽERU SKLO" v muzeu Tatra v Kopřivnici 24. 6. od 17:00Setkání s rodiči přijatých žáků proběne v pondělí 22. 6. od 15:00 ve škole !

Pozvánka na výstavu

14.05.2021

Srdečně zveme na výstavu studentů Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské Valašské Meziříčí. Škola představí výtvarné maturitní práce všech oborů. Ateliér design skla vystaví unikátní kolekce foukaného designu v podobě monumentálních váz a retro svítidel. K vidění budou i práce z oboru umělecké řemeslo. Průmyslový design nabídne modely i vizualizace praktických předmětů jako čajový set či reproduktor, ale i prvky do exteriéru jako je autobusová zastávka či krajinný prvek. Užitá malba bude prezentovat figurální, snové, výrazně barevné, abstraktní i expresivní série obrazů.
Výstava potrvá od 21. 5. do 16. 6. 2021 v MaGC v zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

« zpět