Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !Výstava v jeskyních Teplice n.B. od 27.6. do 31.10

Pozvánka na výstavu

14.05.2021

Srdečně zveme na výstavu studentů Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské Valašské Meziříčí. Škola představí výtvarné maturitní práce všech oborů. Ateliér design skla vystaví unikátní kolekce foukaného designu v podobě monumentálních váz a retro svítidel. K vidění budou i práce z oboru umělecké řemeslo. Průmyslový design nabídne modely i vizualizace praktických předmětů jako čajový set či reproduktor, ale i prvky do exteriéru jako je autobusová zastávka či krajinný prvek. Užitá malba bude prezentovat figurální, snové, výrazně barevné, abstraktní i expresivní série obrazů.
Výstava potrvá od 21. 5. do 16. 6. 2021 v MaGC v zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.