Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !Výstava v jeskyních Teplice n.B. od 27.6. do 31.10

Prezentace praktických maturit oboru Užitá malba

19.05.2024

Prezentace praktických maturit oboru Užitá malba proběhly v pátek 10. května 2024. Témata jako Stín, Ochránci, Transformace, Báje, Fundus, Egománie, Rodina, Vzpomínky, Půdorysy a další převáděli žáci do obrazové podoby v průběhu celého dubna. Čtrnáct maturantů úspěšně představilo komisi své umělecké záměry, návrhy k výsledným obrazům a textovou část v prostorách Muzejního a galerijního centra zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí, kde byly prezentovány práce všech oborů školy. Celý den byl zakončen vernisáží výstavy s názvem Maturity 2024. Návštěvníci mohli shlédnout práce žáků všech maturitních oborů.
K. Hofmannová
Foto: Hof, Kost, Gal