Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !MUZEJNÍ NOC 31. 5. Ruční výroba skla na seznamu UNESCO !

Slavnostní předání maturitních vysvědčení

23.06.2021

Slavnostní vyřazení absolventů 2021

Obřadní síň valašskomeziříčské radnice patřila pondělní dopoledne úspěšným maturantům a učňům.

Osmnáctka přemožitelů maturitní zkoušky ze čtyřoborové 4.A a čtveřice z 3.C, jež zdolala jednotné závěrečné zkoušky, obdržely z rukou třídních učitelů Kateřiny Hofmannové a Michala Pavlíka úřední doklad o zvládnutí svého „velkého finále“, v čemž jim nezabránily ani nesnáze spojené s posledním rokem a půl.

Ředitel školy Jiří Pivovarčík ocenil také autorku mimořádné praktické maturitní práce Jasmínu Remešovou. Všechny přítomné přišla pozdravit rovněž místostarostka města Valašské Meziříčí Ivona Wojaczková, jež absolventům předala drobné dárky.

Obřadní síň byla prosycena vlídnými slovy, vůní květin, jež zde blahopřály i děkovaly, nechyběla špetka dojetí a díky řediteli školy ani podmanivé tóny klarinetu.

Všem absolventům ještě jednou blahopřejeme, slovy klasika přejeme suché a rovné cesty, správná životní rozhodnutí a řadu splněných snů z oblasti života profesního i soukromého!

Ve Valašském Meziříčí dne 21. 6. 2021

www.sklarskaskola.cz