Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !MUZEJNÍ NOC 31. 5. Ruční výroba skla na seznamu UNESCO !

Vánoční besídka žáků školy

22.12.2023

V pátek 22. 12. jsme si všichni rozbalili dárek od žákovského parlamentu a všech, jež se podíleli na realizaci myšlenky uspořádat dopoledne ve vánočním duchu.
Po prvních dvou vyučovacích hodinách (v nichž se ještě někteří potili nad testy) jsme se unášeli na vánoční vlně plné koled, vtipných soutěží pro pedagogy i žáky, občerstvili jsme se ve vůněmi protknuté „gurmánské sekci“, mohli jsme zhlédnout krátké filmy, nakoupit drobné dárečky pro naše blízké a obdivovat rytecké či malířské dovednosti našich žáků.

Ještě jednou díky všem organizátorům a realizátorům, díky nimž jsme mohli aspoň na chvíli zapomenout na realitu posledních hodin, jež má k veselí bohužel daleko…

Nezbývá než popřát kouzelné Vánoce a nám všem nakloněný, přívětivý rok 2024 prostý chmurných událostí!
www.sklarskaskola.cz