DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 14. října 2022, více ZDE.Výstava v Holešově - 22. 9. - 27.11. 2022Výstava k Mezinárodnímu roku skla 2022 ZDE.

„Závislost tady a teď“

10.12.2021

Tentokrát do kontaktního centra Agarty ve Valašském Meziříčí zamířili žáci prvních ročníků, aby se zúčastnili interaktivního programu. Cílem akce je seznámit žáky se skutečnostmi a s riziky souvisejícími s problémovým užíváním návykových látek. Posláním této organizace je nabízet odborné služby lidem ohroženým závislostí, jejich rodinám a přispívá tím ke zvyšování bezpečí a zdraví ve společnosti.

Cituji hodnocení jedné žákyně: „líbilo se mi, že to nebyla nudná přednáška o drogách, ale že jsme se „účastnili“ příběhu = měli jsme své role, vymysleli si hlavního hrdinu a rozhodovali o jeho životě“.

Dana Kořenková, metodik prevence