SKLÁŘSKÉ KOUZLENÍ  v zámku Kinských - 27.dubna 2024   / Výstava MEZI SKLEM k 80. výročí od 27.4. do 25.8. 2024 !MUZEJNÍ NOC 31. 5. Ruční výroba skla na seznamu UNESCO !

Výsledky přijímacího řízení

Dle školského zákona v platném znění a vyhlášky č. 353/2016 Sb., kterou se stanoví podrobnosti o organizaci přijímacího řízení ke vzdělávání ve středních školách, v platném znění, zašle ředitel školy u oborů s talentovou zkouškou zletilému uchazeči nebo zákonnému zástupci nezletilého uchazeče sdělení o výsledku talentové zkoušky, a to nejpozději do 20. ledna. Pokud uchazeč vykoná talentovou zkoušku úspěšně, pokračuje v přijímacím řízení, ve kterém se stanoví pořadí uchazečů na základě výsledku u talentové zkoušky. Celkové výsledky a pořadí uchazečů pod přiděleným registračním číslem zveřejní ředitel školy v období od 5. do 15. února.

Registrační číslo je přiděleno uchazeči ve škole v den přijímací zkoušky před jejím zahájením.  V případě, že se přijímací zkouška nekoná nebo ji v souladu s kritérii přijímacího řízení není uchazeč povinen konat, sdělí přidělené registrační číslo uchazeči písemně ředitel školy zároveň s informací o nekonání přijímací zkoušky.

Zápisové lístky budou v novém systému elektronického podávání přihlášek (od 2/2024) zrušeny bez náhrady a nebudou se tak odevzdávat škole.

Ředitel školy nebude vydávat a rozesílat rozhodnutí o přijetí/nepřijetí ke studiu.

Konečné výsledky 1. kola přijímacího řízení zveřejní CERMAT v systému DiPSy (digitální přihlašovací systém) dne 15. května 2024.

Odvolání se budou přijímat pouze z důvodu procesních chyb v přijímacím řízení, nikoliv z důvodu nepřejetí na zvolený obor z kapacitních důvodů.

Výsledky talentové zkoušky – obory středního vzdělání s maturitní zkouškou:

1. kolo konané dne 3. a 4. ledna 2024

obor Užitá malba  Výsledky přijímacího řízení.pdf

obor Průmyslový design - Výsledky přijímacího řízení.pdf

obor Výtvarné zpracování skla a světelných objektů - Výsledky přijímacího řízení.pdf

kombinovaný obor L0+H Uměleckořemeslné zpracování skla + Sklář - Výsledky přijímacího řízení.pdf

2. kolo konané dne X. 6. 2024

obor Průmyslový design (Výsledky přijímacího řízení.pdf)

obor Výtvarné zpracování skla a světelný objektů  (Výsledky přijímacího řízení.pdf)

3. kolo konané dne X. 6. 2024

kombinovaný obor L0+H Uměleckořemeslné zpracování skla + Sklář (Výsledky přijímacího řízení.pdf)

4. kolo konané dne